Ми пропонуємо нашим замовникам:
- обладнання для побудови інтегрованих мереж передачі даних (data / voice / fax) на базі протоколів ATM, TCP / IP, маршрутизатори, роутери;
- хDSL обладнання та професійне модемне обладнання;
- мультипортові інтелектуальні плати, індустріальні сервери доступу, комутатори, відеосервери, сервера введення-виведення.

  Заснована в 1987 році в Тайвані і представлена в даний час більш ніж в 70 країнах світу, компанія Moxa пропонує своїм клієнтам комплексні технічні рішення для енергетичної, нафтогазової і гірничодобувної галузей, для інтелектуальних систем залізничного, морського і наземного транспорту, і багатьох інших критично важливих додатків .
  Заснована в 1993 році, PLANET Technology Corporation є провідним світовим постачальником мережевих продуктів та рішень на базі IP для малого та середнього бізнесу, підприємств та ринків SOHO. Маючи потужну місію бути піонером інновацій у сфері IP на світовому ринку, PLANET розробляє, розгортає та постачає інноваційні ІР рішення з конвергентними даними, голосом і відео, розгортанням широкого спектру мережевих технологій
   Телекомунікаційне обладнання Dynamix включає до свого складу все необхідне для побудови інтегрованих мереж передачі даних (data / voice / fax) на базі протоколів ATM, TCP / IP, маршрутизатори, роутери,  хDSL, HomePNA та VoIP обладнання та професійне модемне обладнання.
   ISON technology забезпечує надійну продукцію світового класу для критично важливих виробничих потреб. Зосереджуючись на промислових мережевих рішеннях, ISON створює безліч інноваційних ідей для промислових мережевих рішень, щоб задовольнити клієнтів.


Copyright © 2020 Vector Kiev. All rights reserved.