Ми пропонуємо нашим замовникам:
- обладнання для побудови інтегрованих мереж передачі даних (data / voice / fax) на базі протоколів ATM, TCP / IP, маршрутизатори, роутери;
- хDSL обладнання та професійне модемне обладнання;
- мультипортові інтелектуальні плати, індустріальні сервери доступу, комутатори, відеосервери, сервера введення-виведення.

  Заснована в 1987 році в Тайвані і представлена в даний час більш ніж в 70 країнах світу, компанія Moxa пропонує своїм клієнтам комплексні технічні рішення для енергетичної, нафтогазової і гірничодобувної галузей, для інтелектуальних систем залізничного, морського і наземного транспорту, і багатьох інших критично важливих додатків .
  Заснована в 1993 році, PLANET Technology Corporation є провідним світовим постачальником мережевих продуктів та рішень на базі IP для малого та середнього бізнесу, підприємств та ринків SOHO. Маючи потужну місію бути піонером інновацій у сфері IP на світовому ринку, PLANET розробляє, розгортає та постачає інноваційні ІР рішення з конвергентними даними, голосом і відео, розгортанням широкого спектру мережевих технологій
   Телекомунікаційне обладнання Dynamix включає до свого складу все необхідне для побудови інтегрованих мереж передачі даних (data / voice / fax) на базі протоколів ATM, TCP / IP, маршрутизатори, роутери,  хDSL, HomePNA та VoIP обладнання та професійне модемне обладнання.
   Компанія Wuhan Maiwe Communication Co., Ltd., була створена в 2001 році, займається питаннями Інтернет-комунікацій.
Це високотехнологічне підприємство, орієнтоване на надання надійних продуктів промислового Інтернет-зв'язку та незалежних керованих системних рішень для промислових проектів. Штаб-квартира знаходиться в національній зоні розвитку високих технологій «Ухань · Оптична долина Китаю».


Copyright © 2021 Vector Kiev. All rights reserved.