Компанія Wuhan Maiwe Communication Co., Ltd., яка була створена в 2001 році, займається питаннями Інтернет-комунікацій. Це високотехнологічне підприємство, орієнтоване на надання надійних продуктів промислового Інтернет-зв'язку та незалежних керованих системних рішень для промислових проектів. Штаб-квартира знаходиться в національній зоні розвитку високих технологій «Ухань · Оптична долина Китаю».

    Продукція MAIWE відповідає промисловим стандартам інтелектуальної мережі, безпеки гірничодобувної промисловості і залізничного транспорту. Продукти проникли в енергетику, залізничний транспорт, промислову автоматизацію, нову енергетику, гірничодобувну промисловість, військову промисловість, захист навколишнього середовища, нафтохімію і області промислового контролю. Основні продукти мають право незалежного знання, CE, FCC, RoHS, IEC61850 і деякі інші міжнародні сертифікати, а також сертифікацію стандартів EMC в енергетичній галузі. Комутатори також проходять сертифікаційні випробування рівня А Державного мережевого інституту електроенергетики.

     MAIWE завжди наполягає на корпоративній філософії «Щирість, Позитив, Інновації та Досконалість», приймаючи «провідних світових експертів з промислових Інтернет-комунікацій» в якості стратегічної мети, розглядаючи «вбудовані, інтелектуальні, системні, інтегровані» як технологічно орієнтовані, надаючи користувачам комплексну системну інтеграцію, апаратне забезпечення, сервіс програмних продуктів.

                                                                         

  Продавцем обладнання  MAIWE на території України є компанія "Динамікс  Телеком", що входить до групи компаній «Вектор». 


Copyright © 2024 Vector Kiev. All rights reserved.