Про компанію Planet

  Заснована в 1993 році, PLANET Technology Corporation є провідним світовим постачальником мережевих продуктів та рішень на базі IP для малого та середнього бізнесу, підприємств та ринків SOHO. 
   Маючи потужну місію бути піонером інновацій у сфері IP на світовому ринку, PLANET розробляє, розгортає та постачає інноваційні ІР рішення з конвергентними даними, голосом і відео, розгортанням широкого спектру мережевих технологій.
   Основне завдання компанії PLANET надавати високоякіснi мережевi рішення з найбільш повним набором продуктів, щоб задовольнити зростаючі потреби різних суб'єктів бізнесу, освіти, фінансів, охорони здоров'я, промисловості, уряду тощо. фундамент для проривів у високопродуктивних мережах нового покоління.
  Всі технології та асортимент продукції PLANET керуються та реалізуються на основі концепції активації потужності IP, щоб надати нашим клієнтам переваги, які характеризують як енергозбереження, легкість у встановленні та економічну ефективність. PLANET надає професійні та відзначені нагородами мережеві продукти та рішення в наступних категоріях для різних цільових ринків:
· LAN комутатори
· Промисловий Ethernet
· Живлення через Ethernet
· Перетворення медіа
· Бездротова локальна мережа
· IP-спостереження
· IP-телефонія
· Широкосмугові комунікації
· Автоматизація будинкiв.
Copyright © 2020 Vector Kiev. All rights reserved.