Новини "Вектор" Київ. Обладнання Planet. 


Серпень 2020.

  Новий девіз PLANET Technology : "Формування мереж майбутнього" (Shaping Future Networking)

   Як провідний бренд мереж і комунікацій, PLANET Technology оголосив про свій новий девіз "Формування мереж майбутнього", щоб показати основну цінність PLANET в її постійному впровадженні продуктів, що базуються на передачі даних в цю цифрову епоху. Новий девіз демонструє відданість PLANET брати участь у формуванні мереж майбутнього шляхом постійного надання інноваційних мережевих рішень для безперешкодного підключення інтелектуальних, зручних та надійних мережевих додатків.

   PLANET зосередився на науково-дослідних розробках мереж передачі даних та комунікаційних продуктів та рішень з моменту свого створення в 1993 році. Маючи власний бренд "PLANET", PLANET створив канали дистрибуції по всьому світу і визнаний одним з провідних постачальників мережевих та комунікаційних продуктів у світі. Джек Чен, голова та генеральний директор PLANET Technology, сказав: "Наш новий девіз" Формування мереж майбутнього", безумовно, зміцнить імідж бренду PLANET, щоб стати інноваційною, якісною та надійною компанією. Це також відновлює рішучість PLANET забезпечити високу ефективність - збереження та зручність використання мережних продуктів та центральної платформи управління для задоволення потреб у мережевій інфраструктурі у кожному секторі послуг. У той же час, PLANET також об'єднує наших постачальників та партнерів з дистрибуції у всьому світі для реалізації соціальної корпоративної відповідальності, коли ми рухаємось разом вперед з підримкою корпоративної надійності та прогресу".

   Компанія PLANET - один з небагатьох брендів у галузі, яка здатна забезпечити всебічну колекцію як комерційних мережевих пристроїв передачі даних, так і індустріальних. PLANET також бере на себе роль світового лідера з КСВ (корпоративної соціальної відповідальності), оскільки протягом багатьох років компанія постійно мала міжнародні нагороди КСВ. У цій майбутній ері інтелектуальної мережі PLANET продовжить випускати різні інноваційні мережеві продукти для задоволення потреб ринку. Вона також збільшить свої диференційовані сильні сторони та наполегливо буде покладатися на сталий менеджмент для встановлення нової віхи в подальший активізації свого бренду.


Copyright © 2020 Vector Kiev. All rights reserved.