Новини "Вектор" Київ. Обладнання Planet. Листопад
2019  

 PLANET PLANET представляє портфоліо продуктів Power over Ethernet, яке відповідає різним вимогам  Головна тема

 PLANET представляє портфоліо продуктів Power over Ethernet, 
 яке відповідає різним вимогам


  Починаючи з епохи IoT, вимоги до віддаленого зв’язку, спостереження в режимі реального часу та розумних пристроїв різко зростають. Технологія PoE відіграє важливу роль у зручній побудові мережевої інфраструктури миля до милі за допомогою розгортання таких мережевих пристроїв, як камери спостереження та освітлення, що працюють від Ethernet-комутаторів через ті ж Ethernet кабелі, не залежно від електричних розеток.

   PLANET пропонує повний спектр рішень PoE для задоволення різноманітного спектру мережевих застосувань - будь то найсучасніша технологія індустріального використання або стандартна технологія для громад. За допомогою комутаторів PLANET 802.3bt PoE++, для додатків, що споживають велику потужність, таких як створення розумного освітлення або налаштування цифрової вивіски або POS-системи, додаткові кабелі живлення та електричні розетки не знадобляться. Таким чином можна реалізувати прискорення розробок IoT та IIoT. Крім того, PLANET випустив унікальну зручну для користувача та інтелектуальну систему управління PoE, яка включає в себе виявлення температури, "живу" перевірку пристрою, графік роботи PoE, кібербезпеку тощо. Вони мають інтуїтивну сенсорну панель на передній панелі, що полегшує управління Ethernet та управління PoE PD. Це значно сприяє ефективності управління в масштабних мережах. Щоб дізнатися більше про асортимент продукції PLANET PoE, перейдіть за цим посиланням:

  https://www.planet.com.tw/en/products/power-over-ethernet .

  Перший повністю керований комутатор з кольоровим РК монітором та  
  функцією 802.3bt PoE++ інжектора
  Layer 3 керований комутатор з РК-сенсорним екраном: 24 порти 10/100/1000T 802.3bt PoE++, 
  2 порти 10GBASE-T, 2 порти 10G SFP+ та резервовані джерела живлення

PLANET GS-6320-24UP2T2XV
  PLANET GS-6320-24UP2T2XV  Інновації PLANET удостоєні нагороди за досконалість - "2020 Taiwan Excellence Award"PLANET Комплексне рішення Ultra PoE для інтелектуальної мережі високої потужності

    Індустріальній PoE Ethernet Gigabit комутатор з 5 портами для жорстких умов
   4 порти 10/100/1000T 802.3at PoE+ та 1 порт 10/100/1000T Gigabit Ethernet

PLANET IGS-504HPT
  PLANET IGS-504HPT


Copyright © 2020 Vector Kiev. All rights reserved.