Новини "Вектор" Київ

Новини "Вектор" Київ. Обладнання Planet. 


Липень 2019
  Planet представляє першу версію універсальної системи управління мережею PLANET UNI-NMS!

Planet представляє першу версію універсальної системи управління мережею PLANET UNI-NMS!


Керування мережею. UNI-NMS Програмне забезпечення універсальної системи управління мережею (Universal Network Management System Software)

   Універсальна система управління мережею 
   для центрального управління

   Універсальна система управління мережею PLANET (UNI-NMS), розміщена на робоій станції або ПК, може контролювати всі розгорнуті провідні або бездротові мережні пристрої PoE індустріального класу, такі як керовані комутатори, медіаконвертери, маршрутизатори, смарт-AP, VoIP-телефони, IP-камери, сумісні з протоколом SNMP, протоколом ONVIF і утилітою PLANET Smart Discovery. Таким чином, адміністратор може централізовано управляти мережею з центрального офісу, значно підвищуючи ефективність управління мережею та енергоспоживанням. За допомогою управління аутентифікацією користувачів UNI-NMS підвищує безпеку передачі даних у сучасних системах автоматизації виробництва.

  Слідкуйте за мережею

   Веб-сторінка з інформацією про домен представляє список керованих пристроїв і топологічний вигляд, що надає короткий огляд і ефективний підсумок мережі керування. Це дозволяє отримати цінну інформацію про поточні статі проводових і бездротових мереж за допомогою графіків. Протокол топології та звіти про події дозволяють візуалізувати використання системи та стан вузла в реальному часі, щоб вирішити будь-які проблеми.

  Три кроки для легкого керування вузлами

   UNI-NMS підвищує рівень користувальницького досвіду, надаючи більш зручний веб-графічний інтерфейс (тільки Chrome) та очевидні покрокові вказівки щодо кожної функції. На відміну від іншого програмного забезпечення третіх сторін, воно скорочує час навчання і дозволяє навіть нетехнічним користувачам встановлювати бездротову мережу протягом декількох хвилин.

 Головне
 • Відкриття вузлів: для виявлення доступних керованих пристроїв PLANET і для прискорення управління АР
 • Створення сайту: легко створювати нові сайти мережі
 • Перегляд топології: топологія мережевих пристроїв, сумісних з протоколом SNMP, ONVIF, Smart Discovery і LLTD.
 • Повідомлення про події: Стан мережі може бути повідомлений через мережеву сигналізацію, системний журнал і SNMP-пастку.
 • Пакетне забезпечення: увімкнення декількох точок доступу одночасно за допомогою призначеного профілю.
 • Карта покриття: Покриття сигналів в реальному часі на визначених користувачем картах поверху для оптимізації розгортання поля Wi-Fi.
 • Максимальна масштабованість: до 200 сайтів, 200 поверхових карт, 500 вузлів на сайт, 32 AP групи, 32 профілів SSID, 
    256 керованих точок доступу та 5000 клієнтів.
 Використання

 Інформація для замовлення

Planet UNI-NMS  Програмне забезпечення універсальної системи управління мережею
 (Universal Network Management System Software)

 Сторінка опису


http://www.vectorkiev.com/Vector_News/New_Planet_UNI-NMS.htm

Planet очікує, що централізоване програмне забезпечення для управління принесе нові можливості для бізнесу, а також надасть переваги проектного підходу! Запрошуємо на тестування.

https://www.planet.com.tw/storage/products/49188/EMQ-UNI-NMS%20-%20Installation%20Guide%20and%20Quick%20User%20Guide_v1.0.pdf


Copyright © 2020 Vector Kiev. All rights reserved.