Новини "Вектор" Київ.
Обладнання MOXA


08 квітня 2019

  Moxa випускає оновлення для програмного забезпечення керування мережею MXview 
  для підтримки більш високої сумісності та масштабованості


НОВИНИ ПРОДУКЦІЇ

   Brea, California, 8 квітня 2019 року - Moxa рада повідомити про випуск останнього оновлення програмного забезпечення для нашого програмного забезпечення для управління промисловою мережею, MXview. Однією з найкращих функцій цього оновлення програмного забезпечення є те, що клієнти тепер можуть легко інтегрувати MXview як в системи ІТ, так і в OT, а також керувати великомасштабними мережами на декількох сайтах. Крім того, MXview має зручний інтерфейс, який допомагає нашим клієнтам швидко та зручно переглядати стан мережі.

  Легко інтегрується до систем ІТ та OT

  MXview підтримує веб-віджет, який надає користувачам URL-адресу для інтеграції MXview до систем SCADA та інших веб-додатків. На додаток до інтеграції MXview до OT додатків, MXview тепер підтримує RESTful API, що надає ІТ-інженерам більше можливостей для управління та контролю своїх промислових мереж за допомогою власної приладової панелі для зменшення витрат на технічне обслуговування.

  Підтримує управління кількома сайтами

  MXview тепер пропонує централізований підхід до моніторингу для до 10 різних сайтів, які мають максимум 2000 мережевих пристроїв на кожному сайті. «MXview - це масштабований інструмент управління мережею, розроблений для розширення вимог IIoT до промислових мереж», - сказав Тео Лай, менеджер з продукції Moxa.

  Зручний інтерфейс

  Щоб спростити керування мережею, MXview дозволяє користувачам отримувати потрібну інформацію з головної панелі керування. «Ми розробили останню версію MXview з двома цілями: полегшити керування мережею та забезпечити легкість у використанні програмного забезпечення», - сказав Тео Лай. MXview надає інформаційну панель на одну сторінку, що дозволяє користувачам швидко перевіряти стан мережі та використовує веб-дизайн, що дозволяє контролювати пристрої на промислових мережах через веб-браузер. Крім того, інтерфейс MXview підтримує шість мов, включаючи англійську, спрощену та традиційну китайську, французьку, німецьку та японську.

   Про програмне забезпечення для управління промисловою мережею MXview

 - Легко інтегрується до програм сторонніх виробників за допомогою веб-віджета та інтерфейсу RESTful API.
 - Центральне управління моніторингу пристроїв, конфігурацій і прошивки для 10 різних сайтів з 20 000 пристроями.
 - Мережна панель забезпечує зручний спосіб перевірки стану мережі.
 - Виявляє та візуалізує мережні пристрої та фізичні з'єднання автоматично.
 - Кілька варіантів подій та сповіщень із самовизначеними порогами та тривалістю.

Moxa

   Moxa є лідером у галузі підключення краєвого обладнання, промислових обчислень і рішень мережевої інфраструктури для забезпечення можливості підключення до промислового Інтернету речей. Маючи більш ніж 30-річний досвід роботи в галузі, компанія Moxa підключила понад 57 мільйонів пристроїв по всьому світу і має мережу розподілу та обслуговування  клієнтів у більш ніж 70 країнах.


Copyright © 2020 Vector Kiev. All rights reserved.