Новини "Вектор" Київ. Обладнання Planet. Листопад 2019  


 
Інновації PLANET удостоєні нагороди за досконалість - "2020 Taiwan Excellence Award"

    PLANET Technology Corporation, провідна в світі мережева компанія, що базується на IP, оголосила, що отримала нагороду «2020 Taiwan Excellence Award» за розробку декількох інноваційних продуктів, включаючи Універсальну систему управління мережею PLANET (UNI-NMS), Industrial PoE++ керований Ethernet комутатор та серію індустріальних VPN шлюзів безпеки. 
   Це досягнення не тільки являє собою видатним показником PLANET як піонера в галузі мереж, але й відповідає «5 плюс 2 інноваційним індустріальним планам», розробленим Executive Yuan (парламентом) Тайваню, ROC, для подальшого оновлення и розвитку різноманітних галузей на Тайвані.

Інновації PLANET удостоєні нагороди за досконалість - 2020 Taiwan Excellence Award


 • Універсальна система управління мережею (UNI-NMS)


   Перша у світі PLANET UNI-NMS інтегрує протокол SNMP, протокол ONVIF та PLANET Smart Discovery для того, щоб користувачі могли керувати всіма мережевими пристроями через одну платформу із зручним дизайном. Завдяки керуванню автентифікацією користувачів, вона гарантує безпечне віддалене управління на різних мережевих платформах. Вона також забезпечує велику масштабованість, що дозволяє користувачам керувати до 100 000 мережевих пристроїв.

 • L3 індустріальний 8-портовий 90-ватний PoE++ керований Ethernet комутатор з 20G SFP+ Uplink (IGS-6325-8UP2S2X)


   Розроблений для IIoT, розумних заводів, розумних міст та інтелектуальної транспортної системи, PLANET IGS-6325-8UP2S2X оснащений IEEE 802.3bt PoE++, Layer 3 IP routing, Modbus TCP Protocol, ERPS fast recovery and ONVIF для різних варіантів розгортання мережі та централізованого управління для економії енергії.

 

 • Індустріальні  VPN шлюзи безпеки (серія IVR-300)


   Серія IVR-300 - це перші індустріальні VPN шлюзі  що пропонують унікальні Gigabit dual WAN  для високобезпечного підключення до мережі в додатках IoT або IIoT. Серія IVR-300, включає базову модель IVR-300, IVR-300P з функціями PoE+, IVR-300F з оптоволоконними інтерфейсами та IVR-300W з можливістю бездротової передачі. Шлюзи підтримують всі промислові  VPN протоколи, кібербезпеку та інші розширені функції для забезпечення в безпеці IoT мережевої інфраструктури та систем IP спостереження.


Copyright © 2020 Vector Kiev. All rights reserved.